Agrociagnik – wszystko o ciagnikach i traktorach rolniczych

Oryginalne części Ursus

ursusOd dłuższego czasu na polskim rynku dostępne są oryginalne części zamienne do ciągników polskiej produkcji Ursus. Wielu rolników zastanawia się, czy warto kupować części zamienne z linii oryginalnych, których w naszym kraju jest wyłączny dystrybutor. Wychodzimy na przeciw tym zapytaniom i kwestiom, publikując rzetelny artykuł na temat tych części.


 

Oryginalne części Ursus!

Produkcja oryginalnych części do Ursusa

Oryginalne części zamienne do ciągników Ursus produkowane są według oryginalnych dokumentacji Zakładów Mechanicznych „Ursus” w Warszawie. Gwarantuje do doskonałe spasowanie współpracujących części między innymi do takich ciągników rolniczych jak Ursus C-330 czy Ursus C-360. Każda część oryginalna powstała na bazie tych samych rysunków technicznych, którymi posługiwali się inżynierowie projektujący i produkujący części do ciągników wyjeżdżających prosto z fabryk Ursusa przed laty.

Najwyższa jakość produkcji

Dbając o najlepsze imię marki Ursus, oraz produkując oryginalne części zamienne, producenci nie mogą sobie pozwolić na jakiekolwiek błędy związane z procesami produkcyjnymi. Jest to swego rodzaju wyzwanie dla producentów, którzy za zadanie mają przywrócenie starszych ciągników do życia i obronę symbolu, tradycji jaką wypracował sobie Ursus przez dziesiątki lat.  Dzięki twardym zasadom produkcyjnym, solidnie przygotowanym dokumentacjom, oryginalnym rysunkom technicznym, wyprodukowane części są najwyższej jakości. Przechodzą przez złożone i trudne procesy badania jakości od początku do samego końca etapu produkcji. Dowodem na najwyższą jakość oryginalnych części Ursus jest współczynnik reklamacji wynikających z wadliwej produkcji. Wynosi on zaledwie 0,0006%, co musi budzić zainteresowanie klienta, oczywiście z pozytywnym skutkiem budzącym zaufanie.

Gwarancja jakości

Producent, będąc pewnych swojego wyrobu, udziela 24 miesięcznej gwarancji na swoje części zamienne, czym wręcz przeskakuje konkurencję do przodu. Jest to kolejny krok do zdobycia zaufania wśród rolników, którzy nie powinni szczędzić pieniędzy na oryginalne części, których żywotność jest zdecydowanie dłuższa, aniżeli importowanych części bez producenta ani nazwy.

Charakterystyka i wygląd

Oryginalne części do ciągników Ursus już przed otwarciem opakowania są rozpoznawalne. Opatrzone opakowaniami z logiem Ursusa oraz logiem i miejscem produkcji, po otwarciu są dodatkowo owinięte kawałkiem papieru, co przynosi pozytywne odczucia wśród klientów. Po rozpakowaniu wyróżnia wszystkie oryginalne części wygląd, nietypowy, różowo-czerwono-pomarańczowy kolor oraz logotyp Ursusa. W ręku czuć, porównując oryginał i tani zamiennik, różnicę w jakości towaru.

Jakość a cena

Oryginalne części dla Ursusa można kupić nie przepłacając w stosunku do ich tańszych odpowiedników. We wszystkich przypadkach zaledwie kilka złotych, bądź kilkadziesiąt różnicy w cenie zwróci się na skutek 2-letniej gwarancji czy braku dodatkowych wydatków na ten sam element w krótkim czasie. Zatem, przemyśl sam, czy warto kupować oryginalne części do ciągników rolniczych Ursus!

 

Related posts: